• Slávnostné otvorenie školského roka! - Ünnepélyes tanévnyitó!

• 2. septembra 2019 o 9,30v budove školy na 1. poschodí č. dverí 31.

Čakáme Vás!

2019. szeptember 2., 8,00az iskola épületében a 2. emeleten.

Várunk mindenkit!

• Western Star Spring Time Classic

• Naši žiaci nezaháľajú ani počas prázdnin. Simona Kunovičová (IV.B) sa počas veľkonočných prázdnin zúčastnila súťaže Western Star Spring Time Classic vo Wiener Neustadt, kde so svojím koňom Doc Hollywood Bro vyhrali 3.miesto v kategórii Snaffle bit/ Hackamore (5&U) Non Pro II. Gratulujeme!

Tanulóink a szüneteik alatt sem tétlenkednek. A húsvéti szünet alatt Simona Kunovičová (IV.B) az ausztriai Wiener Neustadtban lovaglóversenyen vett részt, ahol Doc Hollywood Bro nevű lovával 3.helyezést értek el. Gratulálunk!

• 2 % z dane / Adó 2 %-a

• Vážení priatelia školy!

Prosíme Vás, aby ste ani tento rok nezabudli na naše deti. Podporte naše združenie s 2 % dane z príjmov fyzických a právnických osôb. Potrebné tlačivo je v prílohe. Ďakujeme!

Tisztelt Iskolabarátok!

Felhívjuk tisztelt figyelmüket, hogy az adójuk 2 %-val az idén is támogathatják szervezetünket. Az ehhez szükséges nyomtatvány a mellékletből letölthető. Segítségüket előre is köszönjük!

• Návšteva - Látogatás

• Dňa 21. marca 2019 nás navštívil p. Mgr. Gábor Gál, minister spravodlivosti Slovenskej republiky. Sprevádzal ho aj p. PaedDr. Igor Éder, podpredseda NSK. Spolu s maturantmi školy besedovali o aktuálnych otázkach našej spoločnosti.

2019. március 21-én  iskolánkba látogatott Mgr. Gál Gábor, a Szlovák Köztársaság igazságügyi minisztere, PaedDr. Igor Éder, Nyitra megye alelnöke,  akik egy kellemes órát töltöttek végzőseink körében.

• Tóth Lili (I.A) 2019.2.23-án a nagyszabású SPARTAN RACE versenyen vett részt a Szlovák Paradicsomban.Négy ország versenyzői vettek rész: Magyarország, Lengyelország, Csehország és Szlovákia. Valójában ez nem csak egy sportverseny, ez egy életforma. Lili a 15 – 17 éves lány sportolók kategóriájában 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

Lili Tóth (I.A) sa 23.2.2019 zúčastnila medzinárodnej súťaže SPARTAN RACE (Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko) v Slovenskom raji. Vo svojej kategórii, 15 – 17 ročné dievčatá, obsadila krásne 2. miesto. Gratulujeme!

• E weboldal keletkezése

• Iskolánk weboldala végre felkerült az internetre. Sok érdekességet és különböző funkciókat talál rajta. Például a diákok és a tanárok névsorát, a tantermek jegyzékét, órarendet, az aktuális helyettesítéseket és számos más adatot.