• Zoznam fotoalbumov

• Výročie školy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Excepturi perferendis magnam ea necessitatibus, officiis voluptas

Tóth Lili (I.A) 2019.2.23-án a nagyszabású SPARTAN RACE versenyen vett részt a Szlovák Paradicsomban.Négy ország versenyzői vettek rész: Magyarország, Lengyelország, Csehország és Szlovákia. Valójában ez nem csak egy sportverseny, ez egy életforma. Lili a 15 – 17 éves lány sportolók kategóriájában 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

• E weboldal keletkezése

Iskolánk weboldala végre felkerült az internetre. Sok érdekességet és különböző funkciókat talál rajta. Például a diákok és a tanárok névsorát, a tantermek jegyzékét, órarendet, az aktuális helyettesítéseket és számos más adatot.
    • Partneri

• {#1508} 1