• Oznámenie / Értesítés

• Na základe odporúčania doc. Ing. Milana Belicu, PhD., predsedu NSK 13.03.2020 sa žiakom školy udeľuje riaditeľské voľno. Od 16.03.2020 škola zostáva uzatvorená na minimálne 14 dní.

Katarina Cserbová, riaditeľka školy

Nyitra megye elnökének, doc. Ing. Milan Belicának, Phd., javaslatára 2020. 03.13-án az iskola igazgatósága igazgatói szadadot rendel el. 2020.03.16-tól az iskola min. 14 napon keresztüll zárva marad.

Cserba Katalin, igazgatónő

usmernenie_ministerky_skolstva.pdf

• Western Star Spring Time Classic

• Naši žiaci nezaháľajú ani počas prázdnin. Simona Kunovičová (IV.B) sa počas veľkonočných prázdnin zúčastnila súťaže Western Star Spring Time Classic vo Wiener Neustadt, kde so svojím koňom Doc Hollywood Bro vyhrali 3.miesto v kategórii Snaffle bit/ Hackamore (5&U) Non Pro II. Gratulujeme!

Tanulóink a szüneteik alatt sem tétlenkednek. A húsvéti szünet alatt Simona Kunovičová (IV.B) az ausztriai Wiener Neustadtban lovaglóversenyen vett részt, ahol Doc Hollywood Bro nevű lovával 3.helyezést értek el. Gratulálunk!

• Tóth Lili (I.A) 2019.2.23-án a nagyszabású SPARTAN RACE versenyen vett részt a Szlovák Paradicsomban.Négy ország versenyzői vettek rész: Magyarország, Lengyelország, Csehország és Szlovákia. Valójában ez nem csak egy sportverseny, ez egy életforma. Lili a 15 – 17 éves lány sportolók kategóriájában 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

Lili Tóth (I.A) sa 23.2.2019 zúčastnila medzinárodnej súťaže SPARTAN RACE (Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko) v Slovenskom raji. Vo svojej kategórii, 15 – 17 ročné dievčatá, obsadila krásne 2. miesto. Gratulujeme!

• E weboldal keletkezése

• Iskolánk weboldala végre felkerült az internetre. Sok érdekességet és különböző funkciókat talál rajta. Például a diákok és a tanárok névsorát, a tantermek jegyzékét, órarendet, az aktuális helyettesítéseket és számos más adatot.