• Tóth Lili (I.A) 2019.2.23-án a nagyszabású SPARTAN RACE versenyen vett részt a Szlovák Paradicsomban.Négy ország versenyzői vettek rész: Magyarország, Lengyelország, Csehország és Szlovákia. Valójában ez nem csak egy sportverseny, ez egy életforma. Lili a 15 – 17 éves lány sportolók kategóriájában 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

Lili Tóth (I.A) sa 23.2.2019 zúčastnila medzinárodnej súťaže SPARTAN RACE (Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko) v Slovenskom raji. Vo svojej kategórii, 15 – 17 ročné dievčatá, obsadila krásne 2. miesto. Gratulujeme!

• E weboldal keletkezése

• Iskolánk weboldala végre felkerült az internetre. Sok érdekességet és különböző funkciókat talál rajta. Például a diákok és a tanárok névsorát, a tantermek jegyzékét, órarendet, az aktuális helyettesítéseket és számos más adatot.